Menü Kapat

HAKKINDA

vomt

VOMATEX, yüksek Alman kalitesinde endüstriyel ütü presleri ve ütü masaları için pres dolguları ve kaplamaları üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca, ısı ve basınca dayanıklı geniş ürün yelpazemiz; tekstil yapıştırma, yapışkan tela, transfer baskı, ısı yalıtımı ya da yağ & gaz, ayakkabı, mobilya, cam ve alüminyum gibi içe eğme endüstrilerinde kullanmak için uygundur.

Bu yüzden ne zaman ısıya dayanıklı ve basınç emici bir ürüne ihtiyacınız olursa VOMATEX’e danışın. VOMATEX, 1968’de Hans-Georg Maes ve Klaus Vogt tarafından kuruldu. Şirket o zamandan beri hep büyüdü ve şimdi Bay Vogt’un kızı Meike Vogt ile oğlu Olaf Vogt tarafından yönetiliyor.

Bugün dünyada giyim endüstrisinde kullanılan ütü dokuma kumaşları ve press dolguları konusunda önde gelen üreticilerden biriyiz. Ürünlerimizin çoğunluk kısmı Almanya’da, bazısı Avrupa Birliği ülkelerinde ve özel ürünlerin sadece çok az kısmı ise lider üreticiler tarafından dünyanın diğer ülkelerinde üretilmektedir.

 
Geniş ütü malzeme yelpazemizi uluslararası piyasalar için giysi üreten bütün ülkelere; ayrıca sağlam ve ısıya dayanıklı ürünlerimizi dünya çapında farklı birçok endüstriye ihraç etmekteyiz.