Menü Kapat

HAKKINDA

djvdv

1978’de kurulan Sparmax, özellikle airbrush piyasasında kullanılmakta olan yağsız mini hava kompresörlerini tasarlayıp satışa sunan ilk firmalardan biridir. Sayısız patentli tasarımımızla, otuz yılı aşkın süredir, kompresör, airbrush ve aksesuarlarının tasarımında ve üretiminde başı çekmekteyiz. Yıllardır size kaliteyi ve pazarın önde gelen airbrush ürünlerini sunabilmek adına, dünya lideri bazı şirket ve markalarla işbirliği yapmaktayız.

Sparmax’ın, airbrush ile makyaj yapılması dahil, birçok airbrush uygulaması için avuç içi kompresörlerini kullanmada öncü olması bir çok örnekten biridir. Özel tasarımı sayesinde düşük basınçta kaliteli püskürtme sağlayan SP-35 airbrush ürünümüz ile kullanılan DC-25 avuç içi kompresörümüz, airbrush endüstrisinde bir devrim yaratmıştır. Sparmax, kompresör ve airbrushların yanı sıra, çığır açıcı pek çok airbrush aksesuarını da piyasaya sürmüştür. Patentli airbrush temizleme kabımız dünyadaki en popüler temizleme kaplarından biridir. Yine patentli bir ürünümüz olan mini nem tutucu SilverBullet genellikle doğrudan kompresörünüze bağlanan daha büyük nem tutuculara eşdeğer su filtreleme kapasitesine ulaşmak için gerçek filtre kullanılan ilk airbrush nem tutucudur.

İster bir acemi, deneyimli bir meraklı ya da bir profesyonel olun; ister airbrushınızı tuvaller, telsiz kumandalı modeller, kekler, işaret levhaları ya da insanlar üstünde kullanıyor olun; Sparmax’ta tam ihtiyacınız olan kompresörleri, airbrushları ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Şirketimiz   Sparmax’ın ana kuruluşu Ding Hwa Ltd. Şti.’dir. Ding Hwa Ltd. Şti. Tayvan’da yer almaktadır. İdare merkezi Taipei’de ve iki üretim tesisi Orta Tayvan’dadır. Pek çoğunuz Sparmax’ı Ding Hwa Ltd. Şti.’nin kurumsal markası olarak biliyor olabilirsiniz. Ancak, Sparmax’a airbrush piyasasına odaklanma imkanı tanımak adına 2013’te alınan bir kararla Ding Hwa Ltd. Şti. DHCL Group adı altında yeni bir kurumsal marka benimsemiştir. Sparmax markası şu anda medikal piyasa odaklı Cliq ve diğer tüm piyasalardaki kompresör ve vakum pompası odaklı DHCL Solution ile birlikte DHCL Group’un üç kolundan biridir. Ding Hwa Ltd. Şti. (DHCL Group) CSA, UL, CE, PSE ve TÜV GS onaylı ürünlerle birlikte TÜV Rheinland tarafından verilmiş ISO9001, ISO13485 ve ISO14001 sertifikalarına sahiptir

Kalite   DHCL Group yüksek kalitede ürünler tasarlamak ve üretmekten mutluluk duyar. Airbrush piyasası dışında medikal endüstri için de ürünler üretmekteyiz. Medikal ürünlerin geliştirilme ve üretilmesinde gösterdiğimiz dikkat ve disiplini Sparmax’ta kompresör, airbrush ve aksesuar tasarım ve üretiminde göstermekteyiz. Sparmax kalitesine güvenebilirsiniz.