Menü Kapat

HAKKINDA

Springer_3338-3

Springer Pinsel fırçalar son derece özen gösterilerek ve özel olarak seçilmiş malzemelerle üretilir.

Profesyonel eğitimli fırça üreticileri kılları düzenlerler ve fırçaların yüzüklerine yerleştirirler. Daha sonra fırça kısmı bireysel olarak tasarlanmış saplara takılır.

Geniş Springer Pinsel fırça seçeneklerimiz, farklı boyama türlerine göre en uygun fırçayı sunar. Çünkü sadece kaliteli bir fırça ile sanat eserinizi üretirken memnun kalırsınız.

Sanatçılar, yaratıcı kişiler, okullar, meslekler ve hobileriniz için yağlı , akrilik boyama, porselen, ipek ve tekstil boyama için yüksek kaliteli fırçalardır. "Her zaman, en iyi kalitede fırça" Springer Pinsel bu anlama gelir.

TARİHÇE

1910: Karl Springer, şirketi 23 yaşında Burk'te kurdu. Genelde porselen boyama için doğal kıllı fırçalar ve az sayıda sulu boya fırçası üretiyordu.

1930: Şirket Burk'ten Wieseth'e taşındı.

1960: Karl Springer'in oğlu Willi Springer şirketi devraldı.

1978: Willi Springer'in oğlu Norbert Springer şirketi devraldı, üretim büyüdü.

1980: Norbert Springer trafik kazası sonucu öldü. Eşi Frieda Springer sorumluluğu üstlenmeyi talep etti.

1981: Frieda Springer ve Walter Beck tarafından Springer Pinsel GmbH kuruldu. Ürün çeşitliliği okul fırçalarından sanatsal fırçalara kadar genişletildi.

1985: Springer Pinsel ilk defa Uluslararası Oyuncak Fuarı'nda sergilendi. Üçgen saplı fırça müşterilere tanıtıldı. Fırçaların yeni tasarımı ve yüksek kalitesi başarıyı garantiledi. İhracat genişledi.

1988: Springer Pinsel Bechhafen-Königshafen'de yeni binaya taşındı. Okul, hobi, sanatçılar için tüm fırçaları tesislerde üretmek mümkün olduğundan Springer Pinsel dünya çapında 40'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretim hala elyapımıdır.  İdare ve lojistik bilgisayardan yapılmaktadır.

2000: Springer Pinsel 90. yaşını kutladı.

2002: Eleganza koleksiyonunun resmi sunumu ve yeni katalog yayınlandı.

2010: Springer Pinsel 100. yaşını kutladı.