Hakkımızda    

 

  Firmamız, kurucumuz Sayın İsmail Hakkı Şimşek önderliğinde, İzmir'de, 1987 yılında Şimşek Makina ve Yedek Parça Ticareti-İsmail Hakkı Şimşek ünvanı ile çok küçük bir sermayeyle sektörde yerini aldı. O yıllarda gelişmesi yukarı yönde ivme kazanmış olan konfeksiyon sektöründe firmamız; dürüst, müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibiyle İzmir piyasasına yepyeni bir soluk getirmiştir.   

 

 

  1993 yılında Limited Şirkete dönüşen firmamız, yine kurucumuz Sayın İsmail Hakkı Şimşek önderliğinde Şimşek Makina ve Aksamları San.Tic. Ltd. Şti. olarak çalışmalarına hız kazandırırken İzmir piyasasındaki hakimiyetini, giderek çevre illere ve Türkiye çapına yayarak, yurtdışından elde ettiği bir dizi mümessilliklerle, sesini ülke dışına da duyurabilmiştir. Şirketimiz 17 Ekim 2019'da ünvanını değiştirerek, yola ŞİMŞEK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. olarak devam etmeye başlamıştır.
    

 

  Görünen bu ki, sürekli yukarıya doğru hareketli başarı grafiğine pek tabii ki siz değerli müşterilerimizin de katkısı sonsuzdur. Bizler de bu katkıya layık olabilmek amacıyla örgütlenmemize ve altyapı çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.  

 

 

  Kaliteli işlevsel ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleme ve sürekli yenilenme prensibiyle hareket etmekte olan şirketimiz, ortaklarının kararı ile 10 Kasım 2008'de hazır giyim üreticilerinin kesimhane bölümlerinde sıklıkla kullandığı; plotter, cutter, kraft, design, kreb vb. kağıtları üretme kararı almıştır. Bu kapsamda Şimşek Kağıt Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. 2009 yılı ortalarında faaliyetine başlamıştır.  

 

 

  İzmir Torbalı ilçesi Yazıbaşı Beldesi'nde yaklaşık 5.500 m² kapalı alanda son teknoloji makineleri ile Şimşek Kağıt Ürünleri San. Tic. A.Ş. bugün, dünyada hemen hemen hazır giyim üretiminin gerçekleştirildiği her noktaya ürünlerini yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyat politikası ile ihraç eder duruma gelmiştir.  

 

 

  Şimşek; hızlı, çalışkan, uygun fiyat ve karşılıklı memnuniyet felsefesiyle ülkemizde ve yurt dışında, konusunda tek örnek olmayı hedeflemektedir.  

 

 

 Beş kişilik bir aile şirketi olma özelliğini taşıyan firmamız ve bu aile içerisinde yer alan azimli, güleryüzlü, çözüme dönük çalışanlarıyla birlikte hedefimize doğru hızla ilerlemekteyiz.    

 

 

Sektörde 33. senesini dolduran şirketimiz, bu yolda siz değerli müşterilerinin destekleriyle hizmetlerine devam etmeyi arzularken, daha nice yıllar bu birlikteliğin kalıcı dostluklara dönüşmesini diler. 

 

  Saygılarımızla, 

   
  • YASAL UYARI!
    Piyasaya sürülen "taklit" KAMINARI kumaş işaretleme kalemleri hakkında
    devam...
  • Yılın tedarikçisi ödülü! Hugo Boss'un düzenlediği Operasyonel Mükemmellik Günleri’ nde sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalite konusu ele alındı.
    devam...
Adrenalin Bilgisayar