VOMATEX 

VOMATEX; endüstriyel ütü presleri ve ütü masalarının dolgu ve kaplama malzemelerinin yüksek Alman kalite standartlarında arzı konusunda uzmanlaşmıştır. Küresel anlamda, büyük ve önemli giyim fabrikaları ile makine üreticileri, ısı ve basınca dirençli malzemeler konusunda işte bu 45 yıllık tecrübeye güvenmekteler. 

 

Bunun da ötesinde VOMATEX ürünleri, tekstil yapıştırma, eritme, termo transfer baskı uygulamalarının yanı sıra; ayakkabı, cam, alüminyum, mobilya, reklam ve daha birçok bükme/kıvırma/eğme endüstrilerinde de kullanıma uygundur. 

 

VOMATEX, uluslararası piyasalara ve özellikle de giysi üreten bütün ülkelere bu üstün nitelikli malzemeleri çok geniş bir sahada ihraç etmektedir. Ekseriyet malzemeleri Almanya’da, birazı diğer Avrupa Birliği ülkelerinde ve sadece çok az bir kısmı dünyanın diğer ülkelerinde üretilmektedir. Tesislerinde çevre, kullanıcı ve tüketicilerin sağlığının korunması konularında güncel mevzuatlara uyumlu  ürünler üretilmektedir. VOMATEX ürünleri değerli malzemeler ve en ileri üretim teknikleri ile işlenip üretilerek yüksek beklentilere karşılık vermektedir. 

 

Şunu vurgulamak isteriz ki; VOMATEX’in yüksek kaliteli ürünleri diğer imitasyon ürünlere göre kat be kat daha uzun ömürlüdür. Geniş aralıklı değiştirme oranları sebebi ile makineleriniz daha uzun periyodlarda çalışacağından üretiminiz aksamadan ve sürdürülebilir bir ritmle çalışacaktır. 

 

VOMATEX yedek parçalarının kesintisiz bir üretim için bir zorunluluk olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzdendir ki ürünlerimizin çoğu, taleplerinize anında karşılık verebilmek adına stoklarımızda hazır bekletilmektedir. Bunun da ötesinde uzman ekibimizin hızlı, güvenilir bir üretim ve sevk için ortaya bütün bilgi birikimlerini koyacaklarından da emin olabilirsiniz.    

 

Bundan dolayıdır ki ne zaman ısıya dayanıklı ve basınç emici bir katmana ihtiyaç duyarsanız işte o zaman bize VOMATEX ürünlerini gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz.

 

   
  • YASAL UYARI!
    Piyasaya sürülen "taklit" KAMINARI kumaş işaretleme kalemleri hakkında
    devam...
  • Yılın tedarikçisi ödülü! Hugo Boss'un düzenlediği Operasyonel Mükemmellik Günleri’ nde sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalite konusu ele alındı.
    devam...
Adrenalin Bilgisayar